About Us

Компанія ХІМГРУП одна з провідних молодих компаній України, що займається виготовленням автомобільної органічної хімії з високоякісних матеріалів.

За короткий час Ми встигли зарекомендувати себе, як надійна, відповідальна компанія, що завжди може знайти підхід до будь якого найвибагливішого клієнта. Завдяки налагодженій роботі висококваліфікованих спеціалістів, ми змогли ще на крок приблизитись до виходу на світовий ринок.

Бути лідером в своїй сфері діяльності – така довгострокова мета Нашої компанії. В 2018 році завдяки тяжкій плідній праці ми отримали першість на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками.

Сьогодні «ХІМГРУП» - наймасштабніший дистриб’ютор, виготовленої власноруч, автомобільної хімії таких відомих марок як ТАЙГА, ADVANTAGE, NITROGRUPPE, EUROPE, Fenix, Chemical.

Розташування роздрібних торгових точок і пунктів видачі товару по всій території України, дозволить придбати товар безпосередньо в магазині в зручному для Вас місці. Менеджери і оператори нашого колл-центру не тільки приймуть Ваше замовлення, а й допоможуть підібрати товар, який точно задовільнить вимоги вашого автомобіля, проконсультують і підберуть кращу пропозицію в співвідношенні ціна-якість.